Presentació del producte
Els contactors de CA d'alt rendiment de la sèrie KNX3-H s'utilitzen principalment en circuits de CA de 50 Hz o 60 Hz amb tensions nominals de funcionament de fins a 660 V/690 V i corrents de funcionament nominals de fins a 95 A, per a la connexió i desconnexió remota de circuits. Com a contactors de CA d'alt rendiment, també es poden combinar amb relés de sobreescalfament adequats per formar arrencadors electromagnètics per protegir els circuits de possibles sobrecàrregues. Aquesta sèrie de contactors de CA d'alt rendiment és adequada per a l'arrencada freqüent.

Paràmetres tècnics
| Model | KNX3-H0911 | KNX3-H1211 | KNX3-H1811 | KNX3-H2511 | KNX3-H3211 | KNX3-H4011 | KNX3-H5011 | KNX3-H6511 | KNX3-H8011 | KNX3-H9511 | ||||||||||||
| Tensió nominal d'aïllament (V) | 690 | |||||||||||||||||||||
| Contacte principal | Corrent de calefacció convencional (A) | 20 | 20 | 32 | 50 | 50 | 60 | 80 | 80 | 95 | 95 | |||||||||||
| Corrent de funcionament nominal de 380 V (A) | AC-3 | 9 | 12 | 18 | 25 | 32 | 40 | 50 | 65 | 80 | 95 | |||||||||||
| AC-4 | 3.5 | 5 | 7 | 10 | 12 | 16 | 20 | 25 | 32 | 45 | ||||||||||||
| Control de la capacitat dels-motors monofàsics (KW) - 220V | 220V | 0.75 | 1.1 | 1.5 | 2.2 | 3 | 3.7 | 5.5 | - | - | - | |||||||||||
| Capacitat de control de CA-3 del motor-trifàsic de gàbia d'esquirol (kW) | 220V | 2.2 | 3 | 4 | 5.5 | 7.5 | 11 | 15 | 18.5 | 22 | 25 | |||||||||||
| 380V | 4 | 5.5 | 7.5 | 11 | 15 | 18.5 | 22 | 30 | 37 | 45 | ||||||||||||
| 660V | 5.5 | 7.5 | 9 | 15 | 18.5 | 30 | 33 | 37 | 45 | 45 | ||||||||||||
| Límit de corrent de curt{0}}cortcircuit nominal Iq 50kA/AC660V, tipus coordinat 2 | Model i especificacions del fusible RT 16- | 00/20 | 00/32 | 00/50 | 00/63 | 00/80 | 00/100 | |||||||||||||||
| Freqüència de funcionament | AC-4 (temps/hora) | 300 | ||||||||||||||||||||
| AC-3 (temps/hora) | 1200 | 600 | ||||||||||||||||||||
| Vida mecànica (cicles/hora) | 3600 | |||||||||||||||||||||
| Vida elèctrica | AC-4 (10.000 vegades) | 20 | 15 | 10 | ||||||||||||||||||
| AC-3 (10.000 vegades) | 100 | 80 | 60 | |||||||||||||||||||
| Vida mecànica (milions de cicles) | 10 | 8 | 6 | |||||||||||||||||||
| Blocs de terminals | Arrel | 1 | 2 | 1 | 2 | 1 | 2 | 1 | 2 | 1 | 2 | 1 | 2 | 1 | 2 | 1 | 2 | 1 | 2 | 1 | 2 | |
| Filferro flexible amb-extrems premsats en fred (mm²) | 2.5 | 2.5 | 4 | 4 | 6 | 10 | 6 | 16 | 6 | 16 | 6 | 50 | 25 | 50 | 25 | |||||||
| Filferro flexible sense -extrems premsats en fred (mm²) | 4 | 4 | 6 | 10 | 6 | 10 | 6 | 16 | 10 | 25 | 16 | 25 | 16 | 50 | 35 | 50 | 35 | |||||
| Filferro sòlid únic (mm²) | 4 | 4 | 6 | 6 | 10 | 10 | 10 | 25 | - | 25 | - | 50 | - | 50 | - | |||||||
| Massa (kg) | 0.32 | 0.32 | 0.49 | 0.49 | 0.55 | 1.07 | 1.07 | 1.1 | 1.44 | 1.44 | ||||||||||||
| Contacte auxiliar | Corrent de calefacció convencional (A) | 10 | ||||||||||||||||||||
| Vida elèctrica (deu mil cicles) | AC 360VA | 100 | ||||||||||||||||||||
| DC 33W | 100 | |||||||||||||||||||||
| Es pot connectar la càrrega mínima | 6V×10mA | |||||||||||||||||||||
Condicions de funcionament
|
Condició |
Requisit |
|
Altitud |
Inferior o igual a 2000 m |
|
Temperatura ambient |
-5 graus a +40 graus (mitjana diària Menys o igual a 35 graus) |
|
Humitat |
Menor o igual al 50% a +40 grau ; més alt permesa a temperatures més baixes (p. ex., 90% a 20 graus). Evitar la condensació |
|
Nivell de contaminació |
Nivell 3. Eviteu entorns inflamables, explosius, corrosius o amb pols conductora |
|
Categoria d'instal·lació |
Classe III |
|
Angle d'instal·lació |
Menys o igual a ± 5 graus des de la vertical (± 15 graus per a productes miners) |
|
Vibració i xoc |
Sense balanceig, xoc o vibració significatius |
Vídeo
Preguntes i respostes
P: Com puc convertir-me en el vostre distribuïdor?
R: Donem la benvinguda a les consultes d'associació! Convertir-se en el nostre distribuïdor obre avantatges exclusius, com ara l'accés prioritari al producte, el suport de màrqueting personalitzat. Per obtenir els últims detalls de l'associació, poseu-vos en contacte amb el nostre equip d'assistència ràpidament.
P: Quan puc rebre el vostre pressupost i informació detallada després d'enviar la consulta?
R: Tota la vostra consulta es respondrà en 24 hores.
P: Es pot personalitzar segons els requisits del client?
R: Oferim serveis de personalització amb quantitats mínimes de comanda baixes.
P: Puc obtenir una mostra per provar abans de fer una comanda?
A: Per descomptat!
P: Hi ha algun descompte?
R: Sí, per a una quantitat més gran, sempre donem suport amb un millor preu. Per a un descompte especial, poseu-vos en contacte amb nosaltres.
Etiquetes populars: Contactors de CA d'alt rendiment, fabricants de contactors de CA d'alt rendiment de la Xina, proveïdors, fàbrica